Aktualności

  • 13.02.2014
    Witamy wszystkich na naszej nowo uruchomionej stronie internetowej www.diptextil.pl. Dzięki niej, możemy zaprezentować Państwu w przyjazny sposób naszą firmę oraz zakres naszej oferty. Więcej...
Sklep Hurtownia

Firma

DiP TEXTIL, to firma która od 1999 roku zajmuje się importem i dystrybucją szerokiej oferty firan, zasłon, rolet, karniszy, materiałów wykończeniowych i obrusów. Szczegóły naszej oferty znajdą Państwo w zakładce Asortyment. Profesjonalne podejście oraz kilkunastoletnie doświadczenie na polskim rynku, pozwoliło nam na znaczący rozwój, dzięki któremu jesteśmy w stanie spełnić oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Importujemy towary najbardziej znaczących producentów na świecie. W naszej szerokiej ofercie znajdą Państwo wysokiej jakości kolekcje o ciekawym wzornictwie, które odpowiadają współczesnym światowym trendom. Jednocześnie wielbiciele klasycznej estetyki wystroju wnętrz, będą również usatysfakcjonowani naszymi propozycjami.

DiP TEXTIL, to sprzedaż hurtowa i detaliczna. Nasz sklep firmowy w Kaliszu z dużą salą ekspozycyjną, pozwoli na spokojny wybór poszukiwanych wzorów przez klienta detalicznego oraz zaprojektowanie i wykończenie gotowego produktu na miejscu.

Klienci hurtowi, obsługiwani są przez ogólnopolską sieć naszych profesjonalnych przedstawicieli handlowych. Dotrą oni do Państwa z ofertą wzorów oraz zapewnią dostawę do hurtowni i sklepów w ciągu 24 godzin od chwili zamówienia.

Nasza oferta zapewnia również obsługę inwestycji w zakresie wykańczania wnętrz. Jesteśmy w stanie zaprojektować, uszyć i wykończyć pod wymiar całe kolekcje służące do dekoracji okien biur, hoteli, restauracji oraz innych obiektów użyteczności publicznej.

Chętnie współpracujemy z pracowniami i dekoratorami wnętrz. Przygotowaliśmy dla nich próbki asortymentowe w systemie kuponowym. Taki system pozwala na prezentację fizycznej oferty u klienta i pozwala na świadomy wybór efektu końcowego. Naturalnie integralnym elementem tego typu współpracy, jest kompleksowe wykończenie zamawianych towarów.

Cieszymy się zaufaniem wielu zadowolonych klientów!

Na 15 rocznicę naszej działalności, udało nam się uruchomić sklep oraz hurtownię w nowym punkcie. Duża powierzchnia ekspozycyjna oraz brak utrudnień logistycznych, pozwoliły nam jeszcze bardziej podnieść poziom jakości obsługi klienta. Największy Salon w Kaliszu, profesjonalna hurtownia oraz pracownia, teraz w jednym miejscu!

Zapraszamy do współpracy!